top of page

市場リサーチグループ

公開·5名のメンバー
Lokawra Shiopa
Lokawra Shiopa

Dzwonki, których słuchanie nigdy się nie znudzi

Wybór dzwonek na telefon za darmo to sposób na wyrażenie swojego stylu i osobowości, ale nie zawsze łatwo jest znaleźć utwory, których można słuchać w kółko i bez znudzenia. Poniżej przedstawiamy kilka propozycji dzwonków, których słuchanie nigdy się nie znudzi, a które z pewnością zadowolą najbardziej wymagających melomanów.


1. „Kształt ciebie” – Ed Sheeran

„Shape of You” Eda Sheerana to hit z chwytliwą melodią i zapadającym w pamięć tekstem. Mieszanka popu i dancehallu w tej piosence tworzy melodię, której można słuchać w kółko i bez znudzenia.


2. „Oślepiające światła” – The Weeknd

„Blinding Lights” zespołu The Weeknd z charakterystyczną synthwaveową melodią i żywym rytmem sprawi, że nigdy się nie nudzisz. Jest to idealny dzwonek, który wywoła emocje za każdym razem, gdy zadzwoni Twój telefon.


3. „Lewitacja” – Dua Lipa

„Levitating” Dua Lipy to piosenka o wesołej melodii i atrakcyjnym rytmie. Nie będziesz się nudzić słuchając tego dzwonka w kółko, dzięki chwytliwemu połączeniu popu i funku.


4. „Stay” – The Kid LAROI i Justin Bieber

„Stay” The Kid LAROI i Justina Biebera z mocną melodią i chwytliwym tekstem to świetny wybór na dzwonek. Ta muzyka jest bardzo uzależniająca i sprawi, że będziesz chciał jej słuchać wiecznie.


5. „Nie zaczynaj teraz” – Dua Lipa

„Don’t Start Now” Duy Lipy z tętniącą życiem taneczno-popową melodią i chwytliwym rytmem to dzwonek, którego można słuchać wiecznie. Ta piosenka wnosi emocje i świeżość za każdym razem, gdy dzwoni Twój telefon.


6. „Brzoskwinie” – Justin Bieber

„Peaches” Justina Biebera z relaksującą melodią i łatwymi do słuchania tekstami będzie dzwonkiem, który nigdy Cię nie znudzi. Mieszanka R&B i popu w tej piosence tworzy bardzo przyjemną melodię.

グループについて

グループへようこそ!他のメンバーと交流したり、最新情報をチェックしたり、動画をシェアすることもできます。

メンバー

bottom of page